Özel Ölçü Halı Siparişi

özel ölçü halı siparişi

Zevkinize Uygun Özel Ölçü Halı Siparişi

İç mekan tasarımı denildiğinde halılar da aklımıza ilk gelen eşyalardan biridir. Üstelik günümüzde oldukça zengin çeşidi bulunan özel ölçü halı siparişi iç mekan tasarımlarında ideal boyutu yakalamayı da sağlar. Özel desenler, sade renkler, modern ya da vintage modeller gibi birçok farklı çeşitte halı, evlerin ve çeşitli iç mekanların tasarımlarına uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. İç mekan tasarımlarına uygun zengin seçenekleri ile halılar evlerinizde kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlar yaratmanıza yardımcıdır.

Ferah iç mekan tasarımları oluştururken iç mekanda kullanılan eşyaların ferahlığı ve kullanışlı olması halının tarzıyla yakından ilgilidir. Bu nedenle renk, desen, büyüklük, malzeme ve model açısından her halının farklı iç mekanlarda oluşturacağı hava farklıdır. Sonuç olarak her bir model doğru kombinle iç mekanlarda pozitif bir etkiye sahip olabilir. Öyle ki oturma odası ya da salonlarda halı kullanımı, oldukça büyük bir değişim yaratabilir.

Farklı Mekan Tasarımlarına Uygun Halılar

Yerlerin çıplak görünümünü örtmekten öte halılar, mekanlardaki renk uyumu ile inanılmaz bir ahenk yakalamayı sağlar. Bu da yaşadığınız alanları çok daha keyifli bir hale getirir. Ayrıca evlerde halı kullanmak sadece dekorasyon açısından değil, yaşam enerjisi açısından da son derece etkilidir. Dekoratif açıdan ise göz zevkinize hitap etmesi, iç mekanda halı kullanımına neden bu kadar önem verildiğini bir kez daha ortaya koyar.

Özel ölçü halı siparişi sayesinde evlerinizde eşsiz dekoratif görünümler oluşturmanız oldukça kolaydır. Standart halı modellerinden farklı olarak evinizin odalarına uygun büyüklükteki özel ölçüler ile standardın dışına çıkabilirsiniz. Özel ölçü halı modelleri için ise oldukça fazla modelde halı seçeneği mevcuttur. Evlerin her köşesinde kullanılmak üzere tercih edilen halı çeşitleri arasında salon halıları, çocuk ve genç odası halıları, banyo halıları, mutfak halıları gibi çeşitler bulunur.

Salon İçin Özel Ölçü Halı Siparişi

Salonlar, evlerde en çok vakit geçirilen alanlardan bir tanesidir. Bu nedenle evlerin en çok vakit geçirilen bu mekanında eşyaların doğru konumlandırılması ve halı seçimlerinin de odanın genel havasına uyması gerekir. İnsan ruhuna iyi gelecek en modern ve şık tasarımlı salon halıları, ev içi dekorasyona yeni bir soluk getirecek zenginliğe sahiptir. İster kalın ister ince ister rengarenk ister düz, ister eskiyi andırır tipte ister yeni modanın en gözde yansıması olan halıları eşyalarınızla içinizden geldiği şekilde kombinleyebilirsiniz. Sadeliğin ön plana çıktığı iç mekan dekorasyon ve eşya düzenlemeleri ile huzur dolu bir ortam inşa edebilirsiniz.

Şık, yıkanması kolay,  antibakteriyel özel ölçü salon halıları en çok tercih edilen modeller arasındadır. Keçe tabanlı salon halılarında vintage modeller ön plana çıkar. Özellikle geçmişe özlem duyanlar eskinin modasını yaşatmak isteyenler için en güzel halı modelleri arasında vintage modeller yer alır.

Salon halısı modelleri arasında modern seçenekler, genellikle açık renkler ön plandadır. Ortamın yapısına göre koyu renk halı modelleri de parlak yapıları ile göz alan ve bulunduğu ortama inanılmaz şık bir görünüm katan tarzdadır. Gri ve gökyüzü görünümü baskılı halı, güllü vintage halı, modern desenli ferah görünümlü halı modelleri olmak üzere çeşitli halı desenleri bulunur. Bütün bu tarzların günümüz salon halısı modellerinde popülerliği oldukça yüksektir. Siz de farklılıktan ve modernlikten yana seçimlere sahipseniz Decoling online mağazadan orijinal seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Mutfak İçin Özel Halı Modelleri

Mutfağınıza halı alacaksanız, klasik modelleri bir kenara bırakın. Size burası bir mutfak diye bağıracak farklı ve eğlenceli modellerde lazer kesim mutfak halısı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Özel tasarım olarak hazırlanmış mutfak halıları, tipik dikdörtgen ya da yuvarlak halı modellerinden çok farklıdır. Eğer her sabah bir muffin tarafından karşılanmak isterseniz, çikolatalı muffin desenli halı mutfağınız için hoş bir seçim olabilir. Çay tutkunları belki çaydanlık şeklindeki halı modelini tercih edebilirler.

Mutfak önlüğünden halı olur mu, sizce? Yapılırsa bal gibi de olur. O halde birbirinden eğlenceli mutfak halısı modelleri için Decoling online mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Burada kahve tutkuları, baharat aşıkları, rengarenk kupalarla çay ve kahve içmeyi sevenler için farklı birçok model var. Özellikle de sabahları enerji ile güne başlamak isterseniz özel ölçü halı siparişi vermek için mutfağınıza bu modellerden bir tanesini seçmeyi düşünebilirsiniz.

Çocuksu ruha sahip, eğlenceyi evinin her köşesinde yaşamak isteyenlerden biri iseniz bir mutfağın genel havasına yakışacak en eğlenceli halı çeşitlerinden biri olan bu ilginç şekildeki halıları alabilirsiniz. Ancak siz bir klasikçiyseniz dikdörtgen modellerden vazgeçmeyebilirsiniz. Dikdörtgen seçeneklerde de bir mutfak için ne kadar zengin ve şık tasarımlar olabileceğini Decoling mutfak halıları arasında görebilirsiniz.

Kaymaz taban halı modelleri keçe veya lateks tabanlı seçenekleri ile kolay yıkanabilir yapıdadır. Kolay yıkanabilir olması ise mutfakta kirlenme olasılığı yüksek halılar için en kullanışlı özelliklerden bir tanesidir. Şimdi Decoling halı online mağazadan mutfağınızda fark yaratacak bu halı modellerine göz atarak en beğendiğinizi hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Özel Ölçü Genç Odası Halı Modelleri

Özel ölçü halı modelleri için çocuk ve genç odası halı desenleri ve modelleri de en coşkulu ve birbirinden güzel çeşitleri kapsar. Burada çocukların yaşına gençlerin iç dünyasına hitap eden çok sayıda desen bulunur. Antibakteriyel özellikli olması sebebiyle çocuk odası halıları, alerjik bünyeye sahip çocuklar için rahatlıkla kullanılabilir.

Sayılardan oluşan desenler, tren yolları, yıldızlar, pembe ve mavi renkli halı modelleri gibi birçok modeli çocuk ve genç odası seçeneklerinde bulabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınıza hayvanları eğlenceli bir şekilde öğretmek isterseniz hayvan desenli halılar, bisiklet, çizgi film karakterleri, seksek gibi farklı birçok deseni Decoling çocuk halısı modelleri içinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Oda içi dizayna uygun ve genellikle çocukların hoşuna gidebilecek şekilde tasarlanmış halı modelleri kaymaz taban özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde hareket halinde olan çocukların halı ile birlikte kayıp düşme gibi tehlikelerden de korunması mümkündür. Erkek ve kız çocuklar için özel ölçü halı modellerinde kuru boya kalemleri, fil gibi çeşitli simgeler ve eşyalar göze çarpar.

Bunlar genellikle çocuk ve genç ruh yapısına uygun, hareketli ve coşkulu modelleri içerir. Odaları ferah gösteren, temizliği kolay, yıkanabilir halı seçenekleri ile çocuklarınızın odaları çok daha ferah ve temiz olur. Bu özellikler çocuk ve genç odaları için daha sağlıklı alanlar yaratmaya yardımcıdır.

Antibakteriyel Halı Modelleri ile Sağlıklı Günler

Eski halı modellerini hem yıkamak hem de temizlemek oldukça zordur. Ancak günümüzde hem kolay yıkanabilir hem de antibakteriyel özellikli halı seçeneklerinin sayısı oldukça fazladır. Özel ölçü halı siparişi verirken antibakteriyel özellikli halı tercih edilmesinin nedenlerinden biri de  artık kimsenin sokaklarda halı yıkayamamasıdır, diyebiliriz. Ayrıca halı yıkamanın çok zaman alan bir işlem olması kimsenin halı yıkamak için bu kadar uzun bir zaman ayıramaması, antibakteriyel özellikli halıların tercih edilmesini sağlamıştır. Ayrıca makinede yıkanabilir özellikte ve antibakteriyel halı almanın bir diğer avantajı da su tasarrufu yaparak evinizi yine de temiz tutabiliyor olmanızdır.

Antibakteriyel halı modelleri, evin her odasında rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle de yatak odası, geceden sabaha kadar nefes almak ve toz solumamak için en dikkat edilmesi gereken alanlardan biridir. Antibakteriyel halılar, astım, alerjik astım ve nefes darlığı gibi sorunları bulunan kişiler için rahat kullanıma sahiptir. Dekoratif anlamda göze hitap eden ve odanızın genel havasına uyum sağlayan halılar, kışın da odanızın sıcak olmasına yardım eder.

Ayağınızı zemine doğrudan basmak yerine halının sıcaklığı ile buluşmayı çok seveceksiniz. Ayakları üşütmenin mide ve bağırsak sorunları olmak üzere çok sayıda sağlık sorunun tetiklediğini düşünürseniz yatak odanızda bir halı bulunması, zeminin soğukluğundan korunmanızı sağlar. Sadece görsel zevkinize değil, sağlığınıza da iyi gelecek halı modelleri için Decoling halı online mağazaya göz atmanızı öneririz.

Minimalist Özel Ölçü Halı Modelleri

Özellikle de dar alanları ferah gösterecek açık renkler, duvar rengiyle uyumlu şekilde tercih edebileceğiniz en gözde parçalar arasında yer alıyor. Minimalizmin ferahlığı her devirde olduğu gibi bu devirde de halı desenlerinde kendini gösteriyor. Bunun yanında daha renkli ve biraz hareketlilik kazandırılmak istenen mekânlar için de rengârenk özel ölçü yolluk modelleri Decoling halı çeşitleri arasındadır.

Her zaman dönemin modasını yakalamak isteyenler için Minimalist yani düz renk ve sade halı desenleri evlerinin girişinde, koridorlarda ve duvarda yer alan tablolarla da kombinlenebilir. Minimalist tasarımlara sahip halılar, özellikle evlerinizdeki hobi odalarında, kütüphanelerde, ofislerde dikkat dağılmasını azaltmak amacıyla tercih edilir. Daha sade renklerden ve desenlerden oluşan bu özel ölçü halı seçenekleri, bulunulan ortamda huzurlu hissetmenize yardım eder. Yaşadığınız alanı nasıl dekore ederseniz bu sizin ruhunuza o şekilde yansır. Bu nedenle halı renklerini, desenlerini ve modellerini odanızı daha ferah gösterecek şekilde seçmeniz daha uygundur.

Minimalist seçimler için krem ve bej renklerdeki deseni az halı modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca beyaz renk halılar da bu kategori içinde en gözde seçeneklerden biridir. Farklı renkleri tercih etmek isteyenler için Minimalist tasarımlı özel ölçü halı seçeneklerinde düz renkler ön plandadır. Kaymaz taban, az desen, antibakteriyel gibi birçok özelliği Decoling halı mağazası içinde kolayca bulabilirsiniz. Şimdi dilediğiniz modeli en kısa sürede bulup sipariş vermek için online mağazaya göz atabilirsiniz.

Banyonuza Uygun Özel Ölçü Halı Modelleri

Banyo halısı ya da banyo paspası olarak bilinen özel halı tasarımları, banyonuzun dekorasyonuna uygun olarak çok çeşitli modellere sahiptir. Farklı renk seçenekleri ile banyoda ıslaklığın önüne geçmek, zaman geçirdiğiniz her ortamı en güzel hale getirmek için sadece doğru halıyı seçmeniz yeterlidir. Banyonuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz modern halı seçenekleri arasında suyu çağrıştıran mavi renkli deniz yıldızlı ve balıkçı ağlarının bulunduğu ferah bir tasarım hoşunuza gidebilir. Bu desenlere sahip deri tabanlı oval klozet takımı ile banyonuza yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Deniz kabuklu desenler, deniz ve deniz yıldızı ağırlıklı olarak görebileceğiniz banyo paspası modelleri arasında yer alır. Ancak klasikten vazgeçemeyenler için dijital baskı olmaksızın düz renkli paspaslar ve halılar da bulunur. Dikdörtgen ve oval desenler banyolarda ferah kullanım sağlamak ve dekorasyon açısından hoşa giden görünümler oluşturmak için kullanılabilir. Severek kullanacağınız Decoling banyo halısı modelleri için şimdi online mağazaya göz atmanızı öneririz.  

Klasik Özel Ölçü Halı Modelleri

Klasik dekoratif eşyalardan vazgeçemeyenler için klasik özel ölçü halı modelleri evlerin baş tacı olabilecek en nadide parçalar arasındadır. Klasik halı modelleri arasında özellikle Osmanlı stilini andıran desenlere sahip özel dokumayı andıran modeller göze çarpar. Decoling klasik halı modellerinin tamamı, diğer bütün modellerde olduğu gibi hafif ve kolay taşınabilir özelliktedir.

Klasik halı modelleri, eskiye özlem duyanların evlerinde her daim eski aile havasını yaşatmayı amaçlar. En sevdiğiniz desenleri ile gönlünüzde taht kuracak olan halı modelleri arasında eskitme halı desenleri dikkat çeker. Ayrıca Osmanlı saraylarının iç zeminini anımsatan güllü ve çiçekli desenler ile güçlü dekoratif görünümler yaratmak mümkündür.

Klasik halı seçenekleri arasında yer alan hafif parlak ve sade görünümlü modeller ise evinde şaşaadan uzak olan herkes için ilk tercih olma yolundadır. Siz de birbirinden güzel klasik halı modellerinden hem bütçenize hem de evinize uygun olanı satın almak için şimdi online mağazaya göz atabilirsiniz.

Vintage Özel Ölçü Halı Modelleri

Vintage denildiğinde de hep eski dönem halı modelleri akla gelir. Günümüzde vintage halı siparişi vermek isteyenler, hem modern hem de eski zamanı bir arada bulabilirler. Yani, günümüzün kullanım alışkanlıklarına uygun şekilde yapılmış ama görünüm olarak eskiyi andıran halı modelleri salonlarda, oturma odalarında, hobi odalarında olmak üzere tercih doğrultusunda kullanılabilir. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen birçok farklı halı çeşidi, her mekanın iç yapısına uygun şekilde dizayn edilmiştir.

Evinizde istediğiniz dönemin rüzgarını estirmek için Decoling halı modelleri her yaş grubuna hitap eden seçenekleri ile sizi bekliyor. Özel ölçü halı siparişi verme avantajı ile Decoling, iç mekanlardaki standartların dışına çıkmanızda yardımcı olur. Evlerinizin baş tacı olabilecek her modelde halı için şimdi online mağazaya göz atabilirsiniz

 1. admin diyor ki:

  Merhaba efendim Evet istediğiniz mutfak halısını 80x250cm olarak üretebiliriz. Sipariş için whatsapp hattımıza ya da @decolingtr instagram hesabımıza yazabilirsiniz.
  İade sürecinde geri ödemede problem yaşamazsınız. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 2. dalmazf diyor ki:

  Sayın İlgili,
  1- Kaymaz Tabanlı Siyah Mutfak Halısı MT-012 model numaralı halının 80×300 ölçüsü sitenizde mevcuttur ancak bu mutfak halısını 80×250 ölçüsünde alabilmek mümkün müdür?
  2- 2 adet halı sipariş verip birini seçeceğim ve diğerini iade edeceğim. Geri ödemenizde problem yaşar mıyım?
  İyi çalışmalar dilerim.

 3. admin diyor ki:

  Evet efendim. Yazılı olan ölçüler dışında sipariş verebilirsiniz. Sipariş için whatsapp hattımıza 0545 425 12 60 ya da instagram hesabımıza yazabilirsiniz.

 4. Ayfer Çepeloğlu diyor ki:

  İyi çalışmalar diliyorum
  1*2,5
  1*270
  90*330
  Yolluklar latex ve keçe ne kadar olur rica etsem teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.