Hakkımızda

MAKRO MENSUCAT TEKSTİL DIŞ TİC. LTD.  ŞTİ. bünyesinde kurulan Elleser Ev Tekstil San.Tic.Ltd Şti, 2015 yılında dekoratif halı, digital baskılı halı üretimini, yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde günümüzde 24.500m² üretim ve depolama alanıyla sürdürmektedir. Mevcut portföyüne, dokuma halı ,kadife halı, peluş puffy halı ve şönil kilimleri de ekleyerek hacmini büyütmeye devam etmektedir.

Gerçekleştirdiği yatırımların bir sonucu olarak ulusal pazarda bir çok zincir markette ve perakende satış noktalarında kazandığı başarıyı artık çağımızın olmazsa olmazı olan e-ticaret ile üretimden direk nihai tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.


Üretimimizde; müşteri talep ve beklentilerine, ulusal & uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğu temin ederek, insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerimizle çevreyi ve doğal kaynakları korumaktayız.

Takip ettigimiz yenilikleri, ARGE çalışmalarımız ile geliştirip, ürünlerimizi çağın teknolojik gerekliliklerine uyarak üretmekte; işini sahiplenen personelimizle siz değerli müşterilerimizin taleplerine ve isteklerine anında dönüş yaparak çözüm üretmek,en güzel tasarımları ve en kaliteli halıları evleriniz için üretmeyi hedeflemekteyiz.
Yükleniyor...